Aktuální provoz a ceník bbleisure

Vítejte v roce 2021! Aktuální epidemiologická situace nám stále ještě nedovoluje skupinové lekce v Baluo, t.č. ani venku nemohou více než 2 osoby společně cvičit, trénovat, to znamená ani Nordic Walking společně provozovat. Věříme tomu, že se ale všichni brzy dočkáme. Než ty časy přijdou, pokračujeme v zajetých online kolejích, ke kterým se čerstvě přidaly i dopolední online lekce pro MaMi, také pro grupu 65+ a jeden nový PROgram. Více informací najdete v přehledu níže, včetně nového ceníku, platného od 1. 1. 2021. Podrobnosti o konkrétních programech najdete v kolonce Akce, případně mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu beata@bbleisure.cz Hodně zdraví všem!

Všechny případné změny jsou předem avízovány!

ONLINE LEKCE skupinové:

středy 18:30 Work In, tzn. cvičení na uklidnění, povzbuzení parasympatiku, dýchání, mobilita, restorativní cviky a pozice, 

soboty 8:30 Work Out, tzn. cviko na rozparádění se do aktivního víkendu, doma v obýváku se nedá úplně do ztrhání, takže se nebojte,  je to zdravě výživné povzbuzení sympatiku,

středy 9:00 cvičí online grupa 65+,

2x týdně cvičí MaMi, napište si o kontakt pro připojení.

Všechny lekce v délce 60 minut probíhají přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům, kteří se přihlásí přes rezervační systém bbleisure, (nebo jakkoli jinak), posílám odkaz na jednoduché připojení, cena je polovina lekce v tělocvičně, škrtáte si na své permanentce, případně platíte na účet.

Jelikož tento způsob společného vidění a hlavně group cvičení skýtá výhody, o kterých jsme dříve netušili, dokud jsme je nezkusili, už teď mohu zaručit, že nějaká online lekce zůstane v rozvrhu bbleisure i v časech bez karanténních omezení.

 

REMOTE COACHING individuální:

neboli cvičení podle mých pokynů, videí, komentářů, cvičíte podle aplikace, kterou si na základě mých instrukcí stáhnete do svého mobilu nebo počítače, cvičíte doma, v prostoru a hlavně čase, který Vám vyhovuje, stačí, že si ho Vy sami pro sebe najdete a uděláte.

Všechno, včetně ceny a platby, vyřizujete se mnou, nikoliv se správcem aplikace a cena se odvíjí podle náplně programu, na které se spolu domluvíme.

Tento způsob individuálního tréninku a komunikace mezi mnou a jednotlivými Vámi prokázal a prokazuje benefity, o kterých jsme netušili, dokud jsme je nezkusili.

 

KOMBINACE obou s osobním ústním či telefonickým kontaktem:

3 SPECIÁLY PRO ŽENY, o kterých se můžete dočíst tady na webu v článcích i v kolonce Akce:

"re/start" pro ženy, které dlouho necvičily, chtějí začít, cvičení jednoduché, od základů, aktivace, mobilita, síla, low cardio, regenerační triky,

"síla a krása" pro ženy, které udržují formu a i v časech ne úplně dobrých, chtějí pro sebe víc. Cvičení pro středně a víc pokročilé (myslím kondici, na věk nehrajeme, určeno pro každý věk), vynikající jako prevence zranění k rekreačním sportům, 

"PRO zdravé návyky" komplexní program pro ženy, které chtějí najít přirozený rytmus svého těla pro zdraví, sílu a případně i zhubnutí a udržení hmotnosti a dobré kondice. (Podrobnější info ad Akce).

 NORDIC WALKING lekce probíhají stále, vždy po domluvě termínu. (Počet účastníků respektuje nařízení vlády a epidemiologická opatření.

Neznamená to, že když máme speciály pro ženy, že muže do týmu bbleisure nebereme, naopak, ty, které máme, si hýčkáme, a i mužům jsou naše online, remote, Nordic Walking, zkrátka všecky lekce přístupné. 

 

Ceník od 1. 1. 2021:

Skupinové lekce v tělocvičně - cena za 1 osobu ve skupinové lekci:
140,- Kč při jednorázovém vstupu / 120,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 600,- Kč. Tato cena platí i pro MaMi včetně mimi.
Senioři od 65 let 70,- Kč / při jednorázovém vstupu / 60,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 300,- Kč.

Nordic Walking - cena za 1 osobu ve skupinové 90ti minutové lekci: 140,- Kč.
Osoby mladší 18 let a starší 65 let 70,- Kč.
Cena za individuální lekci 250,- Kč/90 min.

Ceny programů PRO ženy jsou uvedeny buď přímo u nich nebo sjednávány podle domluvené náplně a rozsahu programů.

Ceny online lekcí jsou naceněny poloviční částkou běžné lekce v tělocvičně.

Držte se ve zdraví!

Beata BB