Jsem tu i pro Vás

Moji milí přátelé, vážení bbleisure klienti, věřím, že se držíte ve zdraví a pokud možno aspoň občas i vesele. Ten šířící se strach a tlak není nic příjemného, musíme to ustát. Malou výhodu, jak se pobít a žít se svým strachem, má v těchto časech možná ten, kdo už si něco hodně těžkého ve svém životě zkusil, tím teď nemyslím zkoušky typu sportovních výkonů nebo ve škole. Kdybyste cokoliv potřebovali, třeba si jen pokecat, zasmát se, zabrečet, zavolejte, napište. Kdybyste chtěli občas doma v obýváku zacvičit podle BB videí, ozvěte se taky. Jo, a sice s malou technickou zápletkou, která ho trošku pozdržela, přesto už je na cestě k Vám opravdu blízko náš nový diář, malá radost pro každý den. Kdo jste zvyklí sledovat mě na sítích, maličko se utlumím na facebooku. Finišuji s IoM atestací a mám doma i na klinice celkem dost práce na to, abych pak v rámci odreagování a zábavy na sebe dobrovolně nechávala svítit ty hádky, třenice, výčitky, kdo za co může, kdo co kdy už dávno říkal. Plus černé kroniky, co tam teď kolují a kolovat teprve budou. Budu víc psát sem na web, diář 2021 je hotový, tak jdeme na 2022 a hlavně na tu knížku, půjdete do ní se mnou? Když bych útržky kapitol psala sem na web, budete mi psát Vaše názory a připomínky? Těším se a zůstávám s vírou v lásku, sílu a odolnost, každého z nás, zdravotníků a lékařů teď úplně nejvíc. Beata

Moji milí přátelé, vážení bbleisure klienti,

věřím, že se držíte ve zdraví a pokud možno aspoň občas i vesele. Ten šířící se strach a tlak není nic příjemného, musíme to ustát. Malou výhodu, jak se pobít a žít se svým strachem, má v těchto časech možná ten, kdo už si něco hodně těžkého ve svém životě zkusil, tím teď nemyslím zkoušky typu sportovních výkonů nebo ve škole.

Kdybyste cokoliv potřebovali, třeba si jen pokecat, zasmát se, zabrečet, zavolejte, napište.

Kdybyste chtěli občas doma v obýváku zacvičit podle BB videí, ozvěte se taky.

Jo, a sice s malou technickou zápletkou, která ho trošku pozdržela, přesto už je na cestě k Vám opravdu blízko náš nový diář, malá radost pro každý den.

Kdo jste zvyklí sledovat mě na sítích, maličko se utlumím na facebooku. Finišuji s IoM atestací a mám doma i na klinice celkem dost práce na to,  abych pak v rámci odreagování a zábavy  na sebe dobrovolně nechávala svítit ty hádky, třenice, výčitky, kdo za co může, kdo co kdy už dávno říkal.  Plus černé kroniky, co tam teď kolují a kolovat teprve budou.

Budu víc psát sem na web, diář 2021 je hotový, tak jdeme na 2022 a hlavně na tu knížku, půjdete do ní se mnou? Když bych útržky kapitol psala sem na web, budete mi psát Vaše názory a připomínky?

Těším se a zůstávám s vírou v lásku, sílu a odolnost, každého z nás, zdravotníků a lékařů teď úplně nejvíc.

Beata