Diář BB Leisure Time aneb u nás vede tištěný

Je čas sepsat hlavní důvody, proč jsme vydaly v pořadí již druhý tištěný diář, když světem vládne elektronizace. Nejspíš právě proto. Jsme přece v Leisure Time, v čase, který patří jenom nám, v prostoru největší svobody, kde můžeme rozjímat, kultivovat sami sebe, vnitřně si prožívat a užít realizované činnosti. Tištěný diář voní papírem a tužkou, zní při otáčení stránek, hraje všemi barvami, srší nápady, zažívá prožitky, sleduje zlozvyky měnící se ve zdravé návyky, maluje barevné či černé puntíky, může být rádcem, motivátorem, inspirátorem, vrbou i deníkem vděčnosti. Přiměje nás zastavit se, utřídit myšlenky. Když vezmeme do ruky tužku, donutí nás nad zapisovaným popřemýšlet, pustit uzdu strohosti a vyjádřit své nápady či pocity v širším kontextu. Tištěný diář je hmatatelný, ne virtuální, černé na bílém kouzlí veselými i smutnými vzpomínkami, archivuje. Taková sbírka diářů může po letech patřit mezi nejcennější kusy naší osobní knihovny.

Nejvíc o tom všem mluvím s Evelii, vlastně každý den je téma diář na přetřesu, to vše výše uvedené, cítíme obě úplně stejně.  Vytvořily jsme ho pro sebe a pro Vás, našim duším blízké.

Nuže, je čas otevřít diář pro rok 2020.

Náš v pořadí druhý originální diář je v glamour stylu,  je přehledný a praktický.

Velikost A5, (do menšího se tak dobře nepíše a nekreslí),
týdenní datování,
česká a slovenská jména,
české svátky,
měsíční přehled na rok 2020 i na rok 2021,
místo na zápisky, poznámky a plánování, (může sloužit jako deník vděčnosti, future log nebo habit tracker),
originální ručně vyrobená záložka,
gumička, aby vám nevypadávaly případné vložené papírky,
stříbrná vazba, metalická titulka.

Motivační a inspirativní vtipné i vážné hlášky a výroky krásných žen na každý den.

A především pak nádherné fotky Katariny Moravcové a ručně na koleně vytvořená grafika by Evelii.

Od doby, kdy je na světě, venku z tiskárny, nemám slov, jen úsměv a slzy. Je dojemný, křehký, přitom nabitý neuvěřitelnou energií a nabytý ženskou sílou a šmrncem. Je náš. Děkuji Vám všem, je to krásné, co jste do něj pomohly vložit. Děkuji Vám, kdo si ho koupíte a budete se z něho těšit spolu s námi.

Je zhotovený z lásky a s láskou, nechť Vás tato provází každý který den.

BB