PRO ZDRAVÉ NÁVYKY

19.1.2021 06:00
Nabízím Vám průvodcovství na cestě PRO ZDRAVÉ NÁVYKY. Není to nic těžkého, ale někdy si každá sama neumíme poradit, přestože umíme číst a hledat v knihách a na internetu. Jenže čemu z toho množství informací věřit? Jak je roztřídit, čím začít a jak? A hlavně, kde brát čas? Mohu Vás navést na to, abyste sama využila přirozený rytmus svého těla pro zdraví, sílu a případně i zhubnutí a udržení hmotnosti a dobré kondice. Naše spolupráce bude fungovat, pokud bude založena na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Nebudu Vás k ničemu nutit, jen Vám zkusím pomoci nastavit rovnováhu, respektive půjčím klíč do dveří k jejímu získání. Všechno, co se bude dít, zůstává v diskrétním profesionálním, ale přátelském vztahu. Provedu Vás cestou tří rytmů: SPÁNEK, VÝŽIVA, POHYBOVÁ AKTIVITA. Přidám i další zdravé návyky, které s těmi rytmy úzce souvisí. Všechno se vším souvisí.
Celý článek...

Když není chuť a čich

16.1.2021 18:21
Dnes předkládám krémovou polévku z dýně hokaido a drůbeží roládky s cuketou a nivou. Nic světoborného, nic, co byste sami neznali a nevařili. Já si u příběhů lidí, které ten současný virus připravil o čich a chuť, vzpomněla na dny a týdny, kdy jsem se po návratu z relapsu a metabolického rozvratu vracela domů z nemocnice, hubená jak lunt a naprosto bez chuti k jídlu.
Celý článek...

Aktuální provoz a ceník bbleisure

13.1.2021 06:00
Vítejte v roce 2021! Aktuální epidemiologická situace nám stále ještě nedovoluje skupinové lekce v Baluo, t.č. ani venku nemohou více než 2 osoby společně cvičit, trénovat, to znamená ani Nordic Walking společně provozovat. Věříme tomu, že se ale všichni brzy dočkáme. Než ty časy přijdou, pokračujeme v zajetých online kolejích, ke kterým se čerstvě přidaly i dopolední online lekce pro MaMi, také pro grupu 65+ a jeden nový PROgram. Více informací najdete v přehledu níže, včetně nového ceníku, platného od 1. 1. 2021. Podrobnosti o konkrétních programech najdete v kolonce Akce, případně mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu beata@bbleisure.cz Hodně zdraví všem!
Celý článek...

Nejtěžší bývá rozhodnutí

11.1.2021 06:00
Možná jste už to zažili, podobně jako já, že přišly příjemné anebo taky ne úplně lehké chvíle v životě, které žádaly rozhodnutí. Teď přichází čas na jedno, které máme stejné, a sice ano nebo ne očkování proti tomu podivnému viru. A Vy se mě ptáte, co já na to? A já odpovídám.
Celý článek...

Zimní boršč z červené řepy

9.1.2021 17:41
Zimní polévka k zimnímu tréninku. Funkční boršč. Pro podporu imunity a kardiovaskulárního zdraví. Proti civilizačním nemocem. Je z červené řepy, funkční potraviny, výživného parťáka k pohybu a prevenci civilizačních onemocnění. Je výborný po návratu ze zimní procházky, lyží, běžek, bobování, zkrátka pohybových a sportovních zimních venkovních aktivit a her. Je vhodný pro děti i dospělé. Varianta, kterou vám předkládám, je bez zelí, proto ji snesu i já, která se i v době klidné remise ulcerózní kolitidy snažím držet svůj jídelníček na hranici bezezbytkové stravy, ale přesto chci jíst pestře a vydatně. Po dlouhé pauze od příspěvků z jídelníčku jsem i na základě vaší poptávky odhodlaná se občasnými příspěvky vrátit k této důležité položce mého životního rytmu. Podělit se s vámi o mé zkušenosti z nelehkého studia formou pokusů - omylů a velké touze po aktivním životě s autoimunitní poruchou. Zároveň chci podpořit nutnost prevence zdraví a boje s civilizačními neduhy, kardiovaskulárními nemocemi obzvláště.
Celý článek...

Vítám Vás tady!

Vítejte v mém čase. Vítejte v čase na vážné věci, vítejte v BB Leisure Time.
Vítejte v čase, který patří jenom nám, v prostoru největší svobody, kde můžeme rozjímat, kultivovat sami sebe, vnitřně si prožívat a užít realizované činnosti, zaměřit se sami na sebe a mít jasný cíl: zlepšovat fyzické, psychické, sociální a duchovní aspekty zdraví a pohody.

Tabulka akcí