Aktuální provoz a ceník bbleisure

6.5.2021 06:00
Vítejte v Máji 2021! Aktuální epidemiologická situace nám stále ještě nedovoluje skupinové lekce v Baluo, zato venku už se nám to lehce rozjíždí a další nové pomalu chystá. Bez ohledu na cokoli pokračujeme dál i v zajetých online a remote coaching kolejích. Více informací najdete v přehledu níže, včetně ceníku, platného od 1. 1. 2021. Pro podrobnosti o konkrétních programech mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu beata@bbleisure.cz Hodně zdraví všem!
Celý článek...

Rovnováha je zdravá, ale pro každého má jiné parametry

16.4.2021 10:21
"Feeling is understanding." "Take the time to reflect and appreciate how far you have come." Wim Hof
Celý článek...

Zázračné Velikonoce Vám všem!

30.3.2021 07:00
"Věřte v sílu, odolnost a vitalitu, nabyté láskou a každodenním zdravým koktejlem návyků a tréninků. Věřte v sebe, v zázrak, který máte v sobě." /Beata BB/
Celý článek...

ŽENA V ROVNOVÁZE - silná a krásná - speciál PRO ženy

29.3.2021 20:30
Jedná se o tréninkový program pro ženy každého věku, cvičení k upevnění a růstu kondice, síly a celkové odolnosti, k prevenci zranění pro rekreační sportovkyně, k návyku na tělesná cvičení jako součásti osobní hygieny. Cvičení a trénink pro život, pro zdravou rovnováhu, sílu a krásu, dlouhý věk.
Celý článek...

Co umím a kdo jsem

29.3.2021 20:00
"Nedosahujeme úrovně našich očekávání. Padáme na úroveň našeho tréninku." /Archilochus/. Jmenuji se Beata, jsem žena, máma, babička. Dříve jsem věřila na zázraky, teď už vím, že život sám je zázrak a naučil mě víc věřit sobě, sama v sebe. Věřím v sílu, odolnost a vitalitu, nabyté láskou a každodenním zdravým koktejlem návyků a tréninků. Mohu se s Vámi podělit, inspirovat, chcete-li.
Celý článek...

Vítám Vás tady!

Vítejte v mém čase. Vítejte v čase na vážné věci, vítejte v BB Leisure Time.
Vítejte v čase, který patří jenom nám, v prostoru největší svobody, kde můžeme rozjímat, kultivovat sami sebe, vnitřně si prožívat a užít realizované činnosti, zaměřit se sami na sebe a mít jasný cíl: zlepšovat fyzické, psychické, sociální a duchovní aspekty zdraví a pohody.

Tabulka akcí