Nordic Walking pohledem BB

16.10.2019 11:30
Nordic Walking je pohybová a sportovní aktivita pro všechny. Chůzi s holemi lze využít jako regeneraci, rehabilitaci, kondiční trénink a sport. Může sloužit jako aerobní, odporový, neuromotorický i fasciální trénink, lze s ní rozvíjet vytrvalost, mobilitu, sílu, flexibilitu, trénovat rovnováhu i koordinaci. Zhubnout nadbytečné kilogramy a udržovat optimální tělesnou hmotnost. Z pohledu mé trenérské praxe a kontinuálního vzdělávání se v oblasti zdravého pohybu obecně, musím říct, že shledávám stále víc a víc možností a benefitů, které tato aktivita skýtá. Mají-li to však býti benefity zdravotní, základním předpokladem je správná technika, a ta, ačkoli není žádnou velkou vědou ani technikou, jeví se mi jedinou slabinou, kterou u Nordic Walkerů vnímám.
Celý článek...

Evropská kardiologická společnost doporučuje pravidelný pohyb většinu dní v týdnu

9.10.2019 05:17
aneb to nejdůležitější, co zaznělo na Pacientském dni v Kroměříži a na X. Luklově dni pro pacienty, včetně doporučení životního stylu a preskripce pohybové aktivity od Evropské kardiologické společnosti (ESC 2019, Paříž) pro pacienty s chronickými koronárními syndromy (nové označení dle nových guidelines pro ischemickou chorobu srdeční), s diabetem, ale i pro lidi, kteří ještě nemocí srdce a cév netrpí, vám přiblížím i tady na webu. A taky se s vámi podělím o to, co jste ještě možná nevěděli o Nordic Walking. Těšíte se? :-)
Celý článek...

Nová kolekce BB triček a tílek 2019/2020

5.10.2019 14:14
Dovoluji si představit Vám novou kolekci triček a racerback tílek BB Leisure Time 2019/2020. Tričko s krátkým rukávem z exkluzivní 100% bavlny v módní light antracitové barvě a tílka neon pink a neon yellow extra dry s vykrojeným zadním dílem jsou šikézně sportovní a krásně doplňují BB glamour trend letošního roku. Vzorky budou k nahlédnutí v tělocvičně od pondělka 7. 10. 2019, objednávat naslepo však můžete už teď. :-) BB
Celý článek...

Glamour Beauty Diář 2020 Leisure Time

25.9.2019 05:40
Čas otevřít diář na rok 2020 je tu. Náš v pořadí druhý originální diář je v glamour stylu, krom toho je přehledný a praktický. Velikost A5, týdenní datování, česká a slovenská jména, české svátky, měsíční přehled na rok 2020 i na rok 2021, místo na zápisky, poznámky a plánování, originální ručně vyrobená záložka, gumička, aby vám nevypadávaly případné vložené papírky, stříbrná vazba, metalická titulka. Motivační a inspirativní vtipné i vážné hlášky a výroky krásných žen. A především pak nádherné fotky Katariny Moravcové a ručně na koleně vytvořená grafika by Evelii. Od doby, kdy je na světě, venku z tiskárny, nemám slov, jen úsměv a slzy. Je dojemný, křehký, přitom nabitý neuvěřitelnou energií a nabytý ženskou sílou a šmrncem. Je náš. Děkuji Vám všem, je to krásné, co jste do něj pomohly vložit. Děkuji Vám, kdo si ho koupíte a budete se z něho těšit spolu s námi. Je zhotovený z lásky a s láskou, nechť Vás tato provází každý který den. BB
Celý článek...

Objevujte variabilitu pohybu

27.8.2019 08:17
Je mi nesmírnou ctí uvítat v Olomouci kolegy a přátele Libora Čipela a Gabču Patákovou a vás pozvat na naše společné originální inspirativní dopoledne ve znamení podpory zdraví, dlouhověkosti, vitality, fyziologické připravenosti a odolnosti těla, které se uskuteční dne 21. 9. 2019 od 9 do 13 hodin v Aplikačním centru Baluo.
Celý článek...

Vítám Vás tady!

Vítejte v mém čase. Vítejte v čase na vážné věci, vítejte v BB Leisure Time.
Vítejte v čase, který patří jenom nám, v prostoru největší svobody, kde můžeme rozjímat, kultivovat sami sebe, vnitřně si prožívat a užít realizované činnosti, zaměřit se sami na sebe a mít jasný cíl: zlepšovat fyzické, psychické, sociální a duchovní aspekty zdraví a pohody.

Tabulka akcí