Aktuální provoz a ceník bbleisure

Od 31. 5. se pozvolna vracíme do Balua, zatím jen několik lekcí týdně: MaMi v pondělky 9-10, odpolední bbleisure mix pondělky 16-17 a 17:15-18:15. Brzy i čtvrteční odpoledne, která teď do konce června věnuji malým lyžařům. Sledujte rezervační systém, hlaste se jeho prostřednictvím. Podmínkou pro účast ve skupinové lekci je prokázání negativního testu, očkování nebo prodělaného Covid-19. I nadále pokračují lekce na dálku, které se osvědčují jak v indivindi, tak skupině, a rovněž Nordic Walking a cviko venku. Děkuji za celý náš tým a bbleisure partu a rodinu, že stále držíme spolu a při sobě. Krásný červen Vám všem!

Všechny případné změny jsou předem avízovány!

NORDIC WALKING lekce probíhají stále, vždy po domluvě místa srazu , času a termínu předem.

Od 12. května 2021 už zase i pravidelně každou středu od 17:00 v parku - sraz za pavilonem "A" Výstaviště Flora. Hlásit se můžete na beata@bbleisure.cz nebo tel. č. 777 307 054.

(Počet účastníků respektuje nařízení vlády a epidemiologická opatření, ale i v době rozvolnění je kapacita lekce max. 5 osob).

 

ONLINE LEKCE skupinové:

středy 18:30 Work In, tzn. cvičení na uklidnění, povzbuzení parasympatiku, dýchání, mobilita, restorativní cviky a pozice, 

soboty 8:30 Work Out, tzn. cviko na rozparádění se do aktivního víkendu, doma v obýváku se nedá úplně do ztrhání, takže se nebojte,  je to zdravě výživné povzbuzení sympatiku,

středy 9:00 cvičí online grupa 65+, ale už budeme cvičit venku a postupně taky návrat do Balua.

 

Všechny lekce v délce 60 minut probíhají přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům, kteří se přihlásí přes rezervační systém bbleisure, (nebo jakkoli jinak), posílám odkaz na jednoduché připojení, cena je polovina lekce v tělocvičně, škrtáte si na své permanentce, případně platíte na účet.

Jelikož tento způsob společného vidění a hlavně group cvičení skýtá výhody, o kterých jsme dříve netušili, dokud jsme je nezkusili, už teď mohu zaručit, že nějaká online lekce zůstane v rozvrhu bbleisure i v časech bez karanténních omezení.

 

REMOTE COACHING individuální:

neboli cvičení podle mých pokynů, videí, komentářů, cvičíte podle aplikace, kterou si na základě mých instrukcí stáhnete do svého mobilu nebo počítače, cvičíte doma, na zahradě, na dovolené,..., v prostoru a hlavně čase, který Vám vyhovuje, stačí, že si ho Vy sami pro sebe najdete a uděláte.

Tento způsob individuálního tréninku a komunikace mezi mnou a jednotlivými Vámi prokázal a prokazuje benefity, o kterých jsme netušili, dokud jsme je nezkusili.

 

KOMBINACE - PROGRAMY - s osobním ústním či telefonickým kontaktem:

3 SPECIÁLY PRO ŽENY:

"re/start" pro ženy, které dlouho necvičily, chtějí začít, cvičení jednoduché, od základů, aktivace, mobilita, síla, low cardio, regenerační triky,

"síla a krása" pro ženy, které udržují formu a i v časech ne úplně dobrých, chtějí pro sebe víc. Cvičení pro středně a víc pokročilé (myslím kondici, na věk nehrajeme, určeno pro každý věk), vynikající jako prevence zranění k rekreačním sportům, 

"PRO zdravé návyky" komplexní program pro ženy, které chtějí najít přirozený rytmus svého těla pro zdraví, sílu a případně i zhubnutí a udržení hmotnosti a dobré kondice. (Podrobnější info osobně).

Přijde den, kdy zjistíte, že Váš tréninkový program je Váš cenný majetek, a už ho nebudete chtít ztratit ani opustit.  

Neznamená to, že když máme speciály pro ženy, že muže do týmu bbleisure nebereme, naopak, ty, které máme, si hýčkáme, a i mužům jsou naše online, remote, Nordic Walking, zkrátka všecky lekce přístupné. 

 

Ceník od 1. 1. 2021:

Skupinové lekce v tělocvičně - cena za 1 osobu ve skupinové lekci:

140,- Kč při jednorázovém vstupu / 120,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 600,- Kč. Tato cena platí i pro MaMi včetně mimi.
Senioři od 65 let 70,- Kč / při jednorázovém vstupu / 60,- Kč se zakoupenou permanentkou v min. hodnotě 300,- Kč.

Nordic Walking - cena za 1 osobu ve skupinové 90ti minutové lekci: 140,- Kč.
Osoby mladší 18 let a starší 65 let 70,- Kč.
Cena za individuální lekci 250,- Kč/90 min.

Ceny programů PRO ženy jsou uvedeny buď přímo u nich nebo sjednávány podle domluvené náplně a rozsahu programů.

Ceny online lekcí jsou naceněny poloviční částkou běžné lekce v tělocvičně.

Držte se ve zdraví!

Beata BB