RE/START v době covidové - speciál PRO ženy

Nabízím Vám tréninkový program pro ženy každého věku, k obnově celkové síly, odolnosti a návratu do kondice, k návyku na tělesná cvičení jako součásti osobní hygieny. Cvičení zabere pár desítek minut každý den. Naučíte se recept, jak si sama sobě dopřát elixír cvičení pro zdraví, krásu, vitalitu a dlouhý věk.Cvičení nejsou náročná časově ani fyzicky, nebo lépe řečeno - pro ty obtížnější cviky si postupně dojdete, budete-li chtít. Nabízím program na většinu dní v týdnu, tak, aby se žena na tenhle svůj čas sama se sebou opravdu těšila. Mixuji koktejl ranních rutin, mobilitních speciálů, posilování pro ženy, kardio pro srdce a cévy, stejně jako pro kontrolu hmotnosti těla. Přidávám ingredience power pro Vaši životní sílu a taky konejšivé cviky a pozice pro Vaše zklidnění a regeneraci.

Program není úplně nový, už je otestovaný několika ženami, další jej právě testují a docela si libují. Případné reference získáte od nich. Právě ony bestie mě donutily, abych jej nabídla i širšímu okruhu žen, tak tímto činím.

Ke cvičení a tréninku využíváme kombinace osobního, remote a online health koučinku.

Cvičení nejsou náročná časově ani fyzicky, nebo lépe řečeno - pro ty obtížnější cviky si postupně dojdete, budete-li chtít. Nabízím program na většinu dní v týdnu, tak, aby se žena na tenhle svůj čas sama se sebou opravdu těšila. Mixuji koktejl ranních rutin, mobilitních speciálů, posilování pro ženy, kardio pro srdce a cévy, stejně jako pro kontrolu hmotnosti těla. Přidávám ingredience power pro Vaši životní sílu a konejšivé cviky a pozice pro Vaše zklidnění a regeneraci. 

Zvládnete to i doma v obýváku a naučíte se je využívat i v časech Vašich služebních cest.  V době nekaranténní, v případě zájmu klientky, propojujeme i se skupinovými indoor a outdoor lekcemi. Pokud osobní kontakt face to face není z epidemiologických důvodů možný, komunikujeme telefonicky i zoomujeme.

Start: prosinec 2020 / leden 2021 (dle individuální domluvy, jedna skupina každého programu začne v prosinci, druhá v lednu) a kurzy pokračují a probíhají i v době bez omezení a karantény.

Cena od 800,- Kč / 1 měsíc  (6-7 tréninkových dní týdně) a

cena od 1800,- Kč / 3 měsíce (3 - 6 tréninkových dní týdně, 3 programy měsíčně)

jsou velmi nízké, neznamená to však, že se Vám nebudu plně a PRO věnovat. Právě naopak, budete mě mít plné zuby, zvlášť na začátku, ale vydržíte-li, budete se cítit velmi dobře.

Počet žen v programu není bez omezení kapacity, přesto se budu snažit najít cestu, jak pomoci všem ženám, které budou mít o re/start zájem. Žádný pekáč buchet Vám neslibuji, ale možná Vás navedu na způsoby, jak najít každý den pár desítek minut času sama pro sebe, a společně s Vámi se budu radovat, až se Vám to bude dařit většinu dní v týdnu.

Přijde den, kdy zjistíte, že Váš tréninkový program je Váš cenný majetek, a už ho nebudete chtít ztratit ani opustit. 

:-)

Mohu Vám zabalit i jako voucher pod letošní vánoční stromeček.

Pište mi na e-mail beata@bbleisure.cz Váš zájem.

Těším se!

Beata BB