ŽENA V ROVNOVÁZE - silná a krásná - speciál PRO ženy

Jedná se o tréninkový program pro ženy každého věku, cvičení k upevnění a růstu kondice, síly a celkové odolnosti, k prevenci zranění pro rekreační sportovkyně, k návyku na tělesná cvičení jako součásti osobní hygieny. Cvičení a trénink pro život, pro zdravou rovnováhu, sílu a krásu, dlouhý věk.

Cvičení zabere pár desítek minut každý den. Nabízím program na většinu dní v týdnu, tak, aby se žena na tenhle svůj čas sama se sebou opravdu těšila. Mixuji koktejl ranních rutin, mobilitních speciálů, posilování pro ženy, kardio pro srdce a cévy, stejně jako pro kontrolu hmotnosti těla. Přidávám ingredience power pro Vaši životní sílu a taky konejšivé cviky a pozice pro Vaše zklidnění a regeneraci. V tomto programu doporučuji 3 měsíční menu, ale chcete-li nejdříve zkusit jen ochutnávku, pak je pro Vás nachystaná dávka na jeden měsíc.

Mixuji koktejl ranních rutin, mobilitních speciálů, posilování pro ženy, kardio pro srdce a cévy, stejně jako pro kontrolu hmotnosti těla. Přidávám ingredience power pro Vaši životní sílu a taky konejšivé cviky a pozice pro Vaše zklidnění a regeneraci. A to všechno s vývojem. Půjdete nahoru, Vaše původní výzva získá úplně nový potenciál.

Koktejl,  který tě naučí trénovat jinak a hlavně s láskou a péčí sama k sobě. Ochrání tě před bolestí zad a kloubů, před případnými zraněními z tvých rekreačních sportovních aktivit. Vlije ti do žil novou životní sílu a šmrnc.

Program už je otestovaný několika ženami, další jej právě testují a docela si libují. Případné reference získáte od nich. Právě ony bestie mě donutily, abych to nabídla i širšímu okruhu žen, tak tímto činím.

Zvládnete to i doma v obýváku a naučíte se je využívat i v časech Vašich služebních cest.  V době nekaranténní, v případě zájmu klientky, propojujeme i se skupinovými indoor a outdoor lekcemi. Pokud osobní kontakt face to face není z epidemiologických důvodů možný, komunikujeme telefonicky i zoomujeme.

Start: dle individuální domluvy,  s přesahem i do období bez karantény.

Cena od 800,- Kč / 1 měsíc  (6-7 tréninkových dní týdně).

Cena od 1800,- Kč / 3 měsíce (3 - 6 tréninkových dní týdně, 3 programy měsíčně).   

Ceny jsou velmi nízké, neznamená to však, že se Vám nebudu plně a PRO věnovat. Právě naopak, budete mě mít plné zuby, zvlášť na začátku, ale vydržíte-li, budete se cítit silná a krásná.

Počet žen v programu není bez omezení kapacity, přesto se budu snažit najít cestu, jak pomoci všem ženám, které budou mít o re/start zájem. Žádný pekáč buchet Vám neslibuji, protože sedy lehy v podání, jak je znáte Vy, takové my nepraktikujeme, pečeme si jiné hezké tvary na břichu a těle všude dokola. :-)

Nejcennější benefit je za mě ten, že Vás navedu na způsoby, jak najít každý den pár desítek minut času sama pro sebe, a společně s Vámi se budu radovat, až se Vám to bude dařit většinu dní v týdnu.

Přijde den, kdy zjistíte, že Váš tréninkový program je Váš cenný majetek, a už ho nebudete chtít ztratit ani opustit. 

:-)

Pište mi na e-mail beata@bbleisure.cz Váš zájem.

Těším se!

Beata BB