Žena a činky, ano nebo ne?

8.9.2021 12:03
Já osobně odpovídám ANO a zároveň doporučuji místo dotazu proč se ptát JAK. Na všechna proč existuje mnoho odpovědí, dovolím si na úvod vybrat tu nejvíc nejobecnější, která je, a jak věřím nejen pro mě, zcela zásadní: Silový trénink a s ním související výhody založené na důkazech by měly být klíčovou součástí celkového programu pro zdraví a pohodu. Udržení síly během stárnutí je nezbytné pro úspěšné stárnutí, aby bylo snazší dělat věci, které musíme dělat každý den, přestože stárneme a přirozeně začínáme ztrácet svaly.
Celý článek...

10 týdnů s Wim Hofem

26.8.2021 20:00
"Feeling is understanding." "Take the time to reflect and appreciate how far you have come." Wim Hof
Celý článek...

Nordic Walking pravidelné lekce v Olomouci

17.8.2021 19:05
Pořádáme pravidelné skupinové lekce Nordic Walking v Olomouci, každou středu od 17:00 hodin, sraz v parku za pavilonem A Výstaviště Flora v Olomouci. Malé skupinové lekce (max 6 osob v jedné grupě) jsou určeny všem bez rozdílu věku a kondice, kteří chtějí kondiční chůzí s holemi prospět svému zdraví. Z důvodu omezené kapacity počtu chodců v lekci je nutná rezervace předem, a sice na tel. č. 777 307 054 nebo beata@bbleisure.cz
Celý článek...

Listopadové zamyšlení o cvičení (pův. článek z 28.11.2020)

12.8.2021 05:36
Pravidelné fyzické cvičení "je závazek" tvrdí profesor z Texaské univerzity Benjamine Levine. "Já ale lidem říkám, aby cvičení brali jako součást osobní hygieny, jako třeba čištění zubů. Měla by to pro nás být samozřejmost, abychom si zachovali zdraví." /David Sinclair: Konec stárnutí/.
Celý článek...

Letní saunování (je zdravé)

8.8.2021 07:00
Letní saunování hodně lidí pokládá za nezdravé, proč se přehřívat, když je i tak horko. V textu Vám uvádím několik důvodů, proč i v létě saunování nezatratit.
Celý článek...

Vítám Vás tady!

Vítejte v mém čase. Vítejte v čase na vážné věci, vítejte v BB Leisure Time.
Vítejte v čase, který patří jenom nám, v prostoru největší svobody, kde můžeme rozjímat, kultivovat sami sebe, vnitřně si prožívat a užít realizované činnosti, zaměřit se sami na sebe a mít jasný cíl: zlepšovat fyzické, psychické, sociální a duchovní aspekty zdraví a pohody.

Tabulka akcí